Простейшие тату фото

8.7.2013Janča

Ahojky, chtěla jsem zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s mezoterapií co se týče vlasů? Mám s vlasy dlouhodobý problém a nevím co s ním. Mezoterapie mi z přečtených článků přišla jako super řešení. Vlasy mi padají už několik let a to ani nemluvim o kvalitě vlasů. Myslíte teda že mezoterapie funguje? A jestli ano, kterou kliniku byste mi doporučili? A máte někdo zkušenosti jestli je mezoterapie bolestivá? Vlastně si nejsem jistá jak moc invazivní to pro vlasovou pokožku bude. Díky za odpověď :)

10.7.2013Lucka

Ahoj Jančo, taky mám problémy s vlasy, už jsem zkoušela snad úplně všechno včetně různých vitamínů na podporu výživy vlasů, zkoušela jsem i ty dražší přípravky na vlasy a stejně nic moc výsledek. Kartáč mám pořád plný vlasů. Kamarádka na mezoterapii vlasů byla. Tvrdila že metozerapie bolestivá není. Že po mezoterapii vlasů měla jen citlivější pokožku na dotek, ale jinak dobrý a co se týče výsledků, tak je to prý skvělý :). Tak se na mezoterapii chystám taky. Jinak jsem taky slyšela o mezoterapii v souvislosti s celulitidou, nevíte o tom něco?

12.7.2013Klárka

Ahojky, no já byla na mezoterapii kvůli celulitidě na klinice Esthé a musím říct že je to fakt účinný, výsledky jsou vidět skoro hned. Jinak co se týče mezoterapie vlasů, tak s tím zkušenosti nemám, ale zajímalo by mě kolikrát se musí opakovat aby to bylo maximálně účinné, vlasy mi nepadaj, ale četla jsem že mezoterapie zlepšuje jejich kvalitu :)

15.7.2013SimčaS

Musim říct že vlasy jsem vždycky měla v pohodě, celkem husté a krásně lesklé, ale po porodu se to hodně zhoršilo, vlasy mi padají a mám jich málo :(. Jsem z toho zoufalá a už jsem kvůli tomu byla i u léčitelky, jenomže ta chtěla spoustu peněz a nic z toho, takže mezoterapie je jasná volba. Akorát bych teda chtěla radu ohledně té kliniky a taky jestli nevíte, jestli má mezoterapie nějaký vliv na kojení atd. Předem díky :D :))

18.7.2013Linda

Ahoj, no co se týče mezoterapie v těhotenství, tak myslím že se to nedoporučuje, ale potom to podle mě není žádný problém. Je to kosmetická procedura, do krve by se ti nic uvolňovat nemělo. Takže mezoterapie a kojení je v klidu :)

18.7.2013Beruška

Caues, já jsem byla na klinice Esthe, je to v centru na příkopech. Mají tam moc milý a ochotný personál. Jinak vlasy uplně super, je dobré mezoterapii několikrát zopakovat, ale výsledky stojí za to :-))

24.7.2013Lucy

Ahoj, Beruško když říkáš že je vhodné mezoterapii vlasů několikrát zopakovat, kolikrát myslíš že je to tak optimální?

26.7.2013Beruška

No myslím že na to nejsem úplně schopná odpovědět, myslím že četnost mezoterapie je hodně individuální. Já na ní byla zatím 3x. Tak nevím :-)

26.7.2013Linda

Souhlasím s Beruškou, myslím že co se týče četnosti mezoterapie je vhodné poradit se s klinikou. U každého je to jinak, podle toho jak moc máš vlasy zničené, nebo jak moc ti vypadávají.

6.8.2013AlenkaRi

Ahoj, nejspíš to tu už padlo, ale jak je to z bolestí? nebolí to? Slyšela jsem že jsou to mikro jehličky, je tedy mezoterapie bolestivá třeba jako tetování? :-/

6.8.2013Klárka

Ahoj Alenko, ne mezoterapie určitě nebolí jako tetování, mezoterapie vlasů nebolí vlastně vůbec, někde pokožku i umrtvují, ale to není ani potřeba ;)

7.8.2013Ella

Ahojky, asi je to zvláštní otázka, ale je mezoterapie vhodná i pro muže? Manželovi padají vlasy a je z toho celkem zoufalý, tak jsem přemýšlela o tom, že bych mu k narozeninám zakoupila nějakou poukázku :)

7.8.2013Klárka

Ahoj, myslím že mezoterapie je určitě vhodná i pro muže :)

8.8.2013Alice

Ahoj Ello, můj přítel byl už skoro rok téměř bez vlasů. Hrozně mu vypadávaly, napřed jsme mysleli že je to prostě stárnoucí proces, ale pak jsme vypozorovali že je to asi stresem a hlavně stravou. Můj přítel je hodně pracovně vytížený a nestíhá se v klidu najíst a ikdyž jsem uvařila zdravou večeři, zhltl jí kolem desáté večer. Každopádně co se týče mezoterapie vlasů, asi před měsícem byl na první aplikaci a musím říct že opravdu vidím výsledky. Takže bych to určitě zkusila :))

8.8.2013Maruška

Dobrý den, musím říct že můj muž také plešatí (doufám že se to tady nedočte :D), ale u něho je to určitě otázka stáří. Každopádně on sám již přemýšlel o vlasových implantátech, tak když to tady tak čtu, možná že mu zkusím doporučit mezoterapii. Nevíte jestli je nějaká přímo pánská estetická klinika? Můj muž je kapsu stydlivka, tak nevim jestli by se mu mezi ženský chtělo :D. Díky Maruš ;)

26.8.2013Tereza

Ahoj Maruš, no já se obávám že čistě pánská klinika kde by prováděli mezoterapii asi není. Bohužel jde o celkem mladou metodu omlazení a zatím se pozvolna rozšiřuje mezi ženami. Ale jinak jsem přesvědčená, že jestli je Váš muž stydlivý, určitě je možné se na klinice dohodnout aby na mezoterapii vlasů přišel v hodinu kdy tam budou prázdné čekárny a přítomen bude pouze specialista který bude metodu provádět :)

26.8.2013Maruška

Ahoj Terezo, díky moc za rady. Shodou okolností jsem zjistila, že snacha na mezoterapii vlasů byla a salon si vychvalovala. Takže jsem tam už měla soukromý pohovor a manžela jsem objednala přesně jak jste říkala. Z mezoterapie je nervózní a zapřísáhnul mě abych to nikdy a nikde nezmiňovala :D. Hrozně se stydí chuděra můj, ale jestli mu to pomůže, bude to stát za to, po mezoterapii bude mít zase kštici a já budu mít doma krasavce :D :D

3.9.2013Maruška

Ahoj dámy, tak vám chci jenom sdělit, jak mezoterapie vlasů mého muže dopadla. Výsledky byly vidět skoro hned, vlasy mu houstnou, ale pleš má furt, tak se to snad brzy zlepší :)

30.9.2013Zlata

Holky, jsem ráda, že vznikla tato diskuze. Jsem objednaná na mezoterapii v Ostravě, táhne mi na padesát a bohužel v menopauze mi začaly hrozivě vypadávat vlasy, takže jsem se rozhodla pro radikální rozhodnutí a zkusit tuto techniku. Po konzultaci jsem si koupila donnu hair a užívám ji už dva měsíce, vidím viditelné zlepšení. – již mi nevypadává tolik vlasů a ten zbytek co na hlavě mám mi zesílil. Takže určitě bych doporučila i v případě, že jdete na tento zákrok k tomu užívat i nějaké ty vitamínky.

9.11.2013Marta Švrčinová

Prosím o sdělení od paní Zlaty, kde se dá v Ostravě objednat na mezoterapii u padání vlasů. Nic takového v oSTRAVĚ NEMOHU NAJÍT. dĚKUJI

15.11.2013Lenka

Ahoj, chodím na aplikaci mezoterapie již asi čtyři měsíce. Objektivně mohu říci, že mi začali růst nové vlasy a padání vlasů se o dost zmírnilo. Léčba na mě působí velmi dobře, a proto u ní zůstanu. Aplikace probíhá prostřednictvím množství vpichů jehliček do vlasové pokožky, prováděno lékařem. Není to příjemné, ale dá se to vydržet. Po častější aplikaci už víte co očekávat, zvyknete si. Poté je pokožka hlavy citlivější asi tak tři dny a je doporučeno v tuto dobu nesportovat, aby silný vitamínový koncetrát zůstal pro výživu vlasů a nebyl vyplaven krví jinam. Negativum je, že mezoterapii si musíte zaplatit a není to levné. V případě, že je stanovena lékařem diagnoza "ztráta vlasů", je zarážející, že pojišťovna léčbu nehradí a ani na ni nepřispívá! Ztrátou vlasů trpím asi 7 let. Věnovala jsem spoustu peněz vhodných produktů - za hodně peněz žádný výsledek (musím uznat, marketingově to mají farmaceutické firmy zmáknuté na jedničku). U kadeřnice jsme měnili výrobce barev na vlasy, chodila jsem na různé masáže pokožky hlavy. Věnovala jsem spoustu času návštěvou lékařů - u praktika - štítná žláza OK, u gynekologa - hormony OK, dermatologie - sněžení a žloutek s olejem na vlasy.:o) Polemizování s lékaři, zda padání vlasů může způsobit stres v práci - neměřitelné. Genetická predispozice - OK. S mezoterapií jde ruku v ruce péče o vlasovou pokožku, která musí být zdravá. Takže žádné lupy. Asi je nutné si vytipovat šampon, který je pro Vás vhodný (s koeinem atd.). Tělo potřebuje přísun vit. B, Fe, Zn a Se, methionin, ac. folicum. Každý je individuální, na každého může působit jiná léčba. Chce to hledat účinnou cestu. Nemám ambice mít hustý porost, nečekám zázraky, chci mít pouze vlasy, které jsem měla.

27.12.2013Monika

Dobrý večer, pravidelně sleduji tyto stránky a na mezoterapii jsem byla zatím dvakrát. Za jak dlouho vám začali růst nové vlasy? a jaké doplňky stravy používáte? Je mi 20 let a za rok mi vypadalo na hlavě polovina vlasů, jak psala Lenka chtěla bych mít vlasy jako dříve myslíte že se mi to vrátí nazpět? Máte někdo osobní zkušenosti?

20.2.2014Žaneta

Dobrý den, já myslím, že za zkoušku nic nedáte. Vlasy jsou i pro mě velice důležité a sama vím, že nějaké ty vitamíny a preparáty, jako je třeba donna hair fungují, ale není to žádný zázrak, vlasy se zlepší, ale ne o moc. A přesto že mezoterapie stojí docela dost peněz, se to podle mě vyplatí. Já bych do vlasů určitě investovala, jsou to lépe utracené peníze, než třeba za hadříky, vlasy jsou naše vizitka :-)

27.2.2014Karolínaa

Ahoj, mě teď nedávno někdo říkal, že co se týče mezoterapie v péči o vlasy, tak je to úplný zázrak. Dokonce mi ten dotyčný tvrdil, že mu roste o víc jak třetinu víc vlasů, což mě se zdá jako učiněný zázrak :D. Tak přemýšlím, že do toho také půjdu. Obecně nejsem moc velký fanda kosmetických procedur, ale v péči o vlasy jsem ochotná investovat :D

6.3.2014 to Karolína : Honza

ahoj, a mohla by ses toho dotyčného zeptat kde si nechal mezoterapii udělat...?

28.3.2014Petr

Pozor, píše muŽž, který se na mezoterapii přihlásil fakt! náhodou. Právě jsem prodělal první kúru, a již se těším na výsledky (neočekávám zázraky - jen jsem zvědavej), i když jsem vůbec nepočítal, že něco takového existuje a s řídnoucími vlasy na vrchu své dózy pomalu zvykl. Na řídnutí mi akorát vadilo, že v zimě mě hlava zebe, a že řídnutí přichází pozvolna na můj „věk“ brzo, a hlavně když v rodině máme vlasáče_to nechápu. Tak tedy je mi 38let a dostal jsem se na mezoterapii, když jsem byl dohnanej po několikačetném doporučení 2-mi lékařkami (preventivní a dárcovského krevního institutu) a manželkou!:( ke kožaři na preventivní kontrolu znamének. O.K.:). A tam po konzultaci s paní doktorkou o mých pihách a problémech se převedla diskuze na řídnoucí vlasy, a bylo, a já kEjvl. Vpichy ani nebolej (provádí lékař), jsem dle ženy cYmprlich, doktorka zase že jsem byl jeden z nejstatečnějších-psychologické povzbuzení, také tomu rozumím(takže průměr), prý chlapi se kácej po třech vpichách (nevěřím tomu_jsme silní jako Vy ŽENY). Horší je takové tupé pnutí-snad teplo, reakce, když se ta látka v kůži rozlije_trvá několik minut, pak přestává, a po odpočimku z omdlévání :):) se jde dalších salvu 8-10vpichů a tak dál a dál. Je jich cca tak 5Osát? Příšte to spočítám. Rozumím ženám, mají nízký práh citlivosti, hroší kůži. Je mi to fuk, jak to májí, já si dávám odpočinky. Jinak to považuji taky poměrně mírně nepříjemné, JÁ trpím tintem, kdo ví co to je, tak mezoterapie je drbání se na patě. Přeji všem dobré zdraví, lásku a pohodu. Za tři měsíce napíšu, jestli se vlasy z toho chemického útoku a šoku na dobro neodstěhovaly. Pěknej večer. Jóó, a mám předepsanej Methionin 2x denně, na 2 měsíce pak pauza_snášenlivost zatím výborná.

31.3.2014hanula

na suché a poškozené vlasy bych doporučila clinical hair care, vlasy po něm jsou zářivější, zdravější, hustší a rychleji rostou.

7.4.2014Danča

Týjo tak to je super Petře. Já myslim že mezoterapie je na tohle jak dělaná, určitě se potom pochlub, to jsem zvědavá jak to dopadne! Já o mezoterapii přemýšlím už poměrně dlouho, péči o vlasy nezanedbávám :D

9.4.2014Kristýna

Dobrý den, moc zajímavá diskuze. Také tuto variantu zvažuji,je mi 20 let, a dlouhodobě mám hodně prořídlé vlasy. Chci se zeptat, máte tady někdo zkušenosti s nějakou klinikou v Brně? Moc děkuji za radu.

22.4.2014Hanka

Za sebou mám 5x mezoterapii. Denně mi vypadne už jen do 10 vlasů. Chodím do pražské Vinohradské nemocnice k velmi milé paní doktorce. Ovšem nic levného - každá terapie stojí Kč 1 700. Po měsíci má být min. ještě jedna. Zatím jsem moc spokojená.

24.4.2014Lucia

Tak toto je slovo do pranice. Jsem ráda, že vám mezoterapie v péči o vlasy pomohla Hanko. Už se rozhoduji asi tak rok, jestli na mezoterapii mám jít, nebo ne. Přeci jenom jde o dost peněz, na druhou stranu svoje vlasy zbožňuji a doufám, že je budu mít huské a krásné co nejdéle.

28.4.2014Monika

1700? Já platím jen 800,-....není to divné?

28.4.2014Lucia

No možná to zní podezřele, ale myslím, že hodně záleží na tom, v jakém městě na mezoterapii chodíte. A platíte 800 za každou aplikaci? Já myslím že mezoterapie, konkrétně v péči o vlasy, stojí zhruba tolik...

28.4.2014Monika

Chodím do Teplic, jinak ano za každou 800,-.

22.5.2014Lucia

V tom případě bych řekla, že se nemusíte bát. A vidíte již nějaké výsledky? Vzhledem k tomu, že mezoterapie není nejlevnější, nmohu se pořád rozhoupat :D

26.5.2014Monika

No popravdě jsem tam byla 4x a nic, vlasy padaly stejne, ale asi clovek na to potřebuje vic casu, ted jsem mela asi tri mesice pauzu, ptz jsem tam nemohla dojizdet ze zdrav. duvodu, ale asi zase zacnu, ptz zadne doplňky ani vodicky nepomahaji.

26.5.2014Iva

To je hrůza, když je problém s vlasy, je to úplně ta nejhorší varianta. Když přiberete, jde s tím něco dělat, když se špatně namalujete tak také, ale když vám vypadávají vlasy, je to docela peklo, zvlášť když byste si přála lví hřívu a takové ty příčesky mě nelákají. Já jsem teď nědávno četla o nějaké kůře z hořčičného semínka, tak to možná zkusím, ale když o tom takhle mluvíte, nevím jestli je mezoterapie v péči o vlasy jednička. Dejte potom vědět, jak to dopadlo..

28.5.2014Monika

Je to peklo, je mi 20 a na svoje vlasy musím myslet skoro pořád. Ještě před dvěma lety jsem měla dlouhé, husté vlasy,byly moje ozdoba, každý mi je chválil... a teď? vlasy po ramena a pokožka mi prosvítá...nwm z čeho to mám...faktorů může být mnoho...stres...pracovní přesílení (začaly vypadávat, když jsem začala dělat noční)...asi špatné stravování(úplně špatně se nestravuju, ale začínám napravovat)...možná genetika(mamka má málo vlasů, ale je nemocná, má roztroušenou sklerózu)...jak to tak píšu a uvědomuju, tak asi se ani nemůžu divit že mi padají....:-/ musím se začít víc o sebe starat...jak psychicky tak fyzicky...dám potom vědět, jak to semnou dopadlo a co mi pomohlo...zatím se mějte, držím vám všem palce :-) pa M.

29.5.2014Anežka

Ahoj Moniko, myslím, že se dokážu vcítit do tvé situace. Problémy s vlasy mám taky, ale vždy jsem je zahnala nějakými potravinovými doplňky, nebo speciálními vlasovými kůrami. Každopádně vím, jak hrozné je přicházet o vlasy, zvlášť když si je měla krásné a záviděníhodné. Držím ti palce a pak se určitě poděl o to, jak to dopadlo a jak si vlasy zachránila! :)

5.6.2014Jituš

Ahoj všem, po přečtení této diskuze jsem se rozhodla, že také přispěji. Již 3 měsíce pozoruji masivní výpadek vlasů. Ale je to i v ložiskách po celé hlavě. Za uchem mám lysinu jako dlaň. Po léčbě kortikoidy na kožním, jsem se ujistila, že opravdu už tam nejdu. Sice se padání trošku omezilo. Ale po vysazení je to opět brutus. Prosvítá mě hlava snad za všech stran, prostě se to nedá zamaskovat. Tento pátek jdu k léčiteli a příští pátek na mezoterapii. Měla jsem veliký stres kolem vánoc. Ve chvíli, kdy jsem byla v pohodě, najednou vlasy. No a už je zase stresík, protože každou minutu myslím, na to, že nemám vlasy. Opravdu hrozné. Tak pak dám vědět, jak to dopadlo. Doktoři se jen otáčejí zády, protože nevědí. Jsou jen spekulace.

9.6.2014Lucka

To je děs. Držím Vám moc palce. Stres je opravdová zhouba lidstva. Mámě vypadaly také vlasy ze stresu jenže už jí nedorostly. Mezoterapie je na vlasy opravdu dobrá, tak třeba zabere, ale myslím, že byste se měla napřed hodit do pohody, lehko se to radí, ale mě v dobách největšího stresu pomohla psycholožka, tak jestli nevyzkošet třeba to.

10.6.2014Jituě

Díky za podporu, u homeopata to bylo naprosto skvělé. Dostali jsme se do mého dětství, kdy jsem si vzpomněla, na pobyt v nemocnici. Velmi stresující záležitost. Vybavilo se mi to znova tak živě.... Velmi jsem prý zhubla a vypadaly mi vlasy... Takže za měsíc budeme pokračovat. zase jsem o kousek lehčí v mysli. Včera jsem byla s kamarádkou vybrat paruku. Ale neodhodlala jsem ji vzít dnes na hlavu. Tak mám opět širokou čelenku, ale vlasů jen tak do hrsti. Stejně mě to nemine.

10.6.2014Kláris

Dobrý den Jituš, držím palce stejně jako Lucka. Zní to dost těžce, určitě se vše vyřeší a vy budete mít vlasy opět zpátky! Jsem ráda, že jste v léčbě pokročila :)

16.6.2014Jituš

Pohoda je dost těžká, když víte, že vám na hlavě nic nezbylo :-( Dnes jsem byla na druhé dávce biostimulačního laseru a v pak každý den a v pátek první dávka mezoterapie. To by v tom byl čert, aby nenarostly. Sice rostou, zlatíčka, ale neraduju se. Aby zase nevypadly. Bude to opravdu na dlouho. Dnes sundávám svoje vlasy a holt nasadím koupené, docela se toho děsím. Ale v čelence vypadám jak kretén:-D děkuju za podporu

28.6.2014Valerie

Jituš, taky bych ti chtěla vyjádřit podporu. Vím, co to je, nemít vlasy, dvakrát jsem to zažila a téměř rok jsem chodila v paruce. Po chemoterapii ale vlasy naštěstí dorůstají. Teď mě trápí prořídnutí na temeni, taky beru methionin a chystám se na mezoterapii, proto mě by mě zajímalo, jak se vyvinula situace u Moniky (chodila do Teplic) a u Hanky (Vinohrady). Myslím, že dost hraje roli věk, u mladších se všechno spraví časem nebo se objeví nové léky. Já už tolik času nemám, je mi dost přes 50. Takže prosím - napište, jak na vás zapůsobila mezoterapie a přidejte svůj věk. Děkuji vám všem a Jitce i ostatním moc držím palce.

30.6.2014Jituš

Valerie, moc vám fandím, mezoterapie vám určitě pomůže. Mě spíš pomohlo dostat se do vnitřního klidu, také psychosomatické medicína, To mi hodně otevřelo obzor, mezoterapii věčím, jsem po první aplikaci. Je mi skoro 40 let,to hezké před sebou a nehodlám se užírak kvůli pochmýřené lebce, dnes poprvé sedím v práci v paruce. Vlasy dorůstají, ale není to ještě ono. Děsím se prázdnin s dětmi na koupališti a týden na vodě.... Ale nějak to dopadne, už se tím tak nějak netrápím, ale.. Doufám, že rok to trvat nebude... Pokud přijde další stres, či cokoliv jiného, budu připravena :-/ Hezký den všem

2.7.2014Petra

Ahoj holky,jiz podruhe do roka resim padani vlasu,poprve se to objevilo minuly rok v cervenci,bylo to necekane,z peti vlasu denne naraz 200, nevim proc,mozna stres(ten jsem ale mela a ze by hned po tydnu vlasy tak padaly?pro dokt.je tato varianta nesmysl),takze navstevy kozni-methionin,endokrinol.-pry hormony na hrane,a tak euthyrox 50,dal jsem jedla reghaar,delala si cesnek.zabaly,pak uzivala lichorerisnibi,to delala asi 7 mesicu,vlasy nepadaly,rostly,podrustaly,houstly,cesnek jsem nejak vypustila,doplnky stravy taky,a prot.jsem z euthyr.byla nafnukla a pribrala jsem,chtela jsem zkusit davku snizit,tak jsem jedla 14 dni 25,nevim,asi jsem si to vsugerovala,ale vlasu o par pribyvalo,neresila jsem to,porad rostly nove,uz jsem nemela zadny reghaar,lichor.cesnek,naraz bylo vlasu vic,vic a posledni mesic je jich milion a z mych nove narost.vlasu je nic.Nevim,cim to je,do roka opet to same,na endok.vse v poradku,ale radeji teda zvysila davky euthyroxu z 50 na 75 obden stridat,litam od dokt.k dokt.ale nikdo nema zajem,udelaji mi rozbor na Mg,ale na dalsi ne,na gynek.se mi doktor vysmal(poslala me tam obvodni),ze padani neni gyn.problem,ale kozni(ja ale vysadila loni v breznu po 10 letech antik.),ale na hormony me poslal,tak cekam,dalsi kozni mi udelala komplex.rozbor krve,take cekam vysledky,pujdu na trichol.k dobremu dokt.,take k vedme,preju si,aby mi v te krvi neco nasli,abych vedela pricinu,malo Zn nebo tak,pri umyti mi vypadne 300 vlasu,jinak 150 pri cesani,pokud by to byl zase stres,to bych musela byt ojed.pripad a vlasy by mi musely po stres.situaci padat po dvou tydnech,nebo mesici.Brecim,nevim co dal.Koupila jsem si Zn,Se,Mg,komplex B,revalid,dnes jeste Si,vit.H,jim maso,mleko,same bilk.Dnes jsem nasla toto tema.Je mi 29 a nechci byt plesata.Doktori jsou marni,aspon na malomeste.Snazim se myslet pozitivne...

2.7.2014ingrid

Petro, to je hrozná situace. Padání vlasů je jistě pro každou ženu velkým problémem. V případě, že vám u vás na maloměstě nepomohou vyzkoušejte si vyhledat odborníka třeba v Praze a objetujte ten čas na dojíždění vlasům, neříkám že to pomůže, ale za zkoušku člověk nic nedá a čím víc názorů na situaci tím lépe. Druhá věc co mě napadla, je návštěva psychologa, možná by vám také poradil, je zde přeci jen možnost, že problém je psychického charakteru, ne fyzického. Ale jinak držím palce a budu na vás myslet, snad se brzy dozvíte pozitivnější zprávy.

2.7.2014Míla

Ahoj, mám také problém s vlasy. Padaly jako o závod, šla jsem tedy do Vinohradské nemocnice klinika specializující se na vlasy, zaplatila jsem 500,-- za vstupní prohlídku. Mám brát 2 měsíce methionin poté 1 měsíc pauzu, k tomu užívat 1 tabletu obden Acidum folicum. Také mi byla doporučena mezoterapie, prý je to opravdu účinné. Končím skoro 2 měsíc a padání se celkem srovnala, stále něco vypadne, ale to je normální. Štítná žláza OK. Problém je s kvalitou mých vlasů, rok se nebarvím, používám vlasové oleje a různé přípravky, vodičky, šampony bez silikonu. Vlasy jsou slabé, trochu se krepatí, hrozně pomalu rostou, a mám jich poměrně málo, spíš jsou ale slabé. Proto uvažuji o mezoterapii. Chci se zeptat na vaše zkušenosti. Byl už na tom někdo a jaké jsou výsledky? Cena ve Vinohradech 1 700,--Kč ( trochu dost) a to se mají aplikovat 3x, po měsíci 4tá. Celkem by to vyšlo na 6 800,--Kč ( to je mazec). Není to někde v Praze levnější?

2.7.2014Petra

Také by me zajimaly ty výsledky, zatím tady moc ohlasu nevidim, projizdela jsem i google.com a zjišťovala ohlasy, nekde pisi, ze je to tahani penez, tak ja nevim, ta cena je vysoka, clovek by to nejak udelal, ale kdyby to pomohlo...prosim, můžete nam někdo napsat vase výsledky? Methionin beru také, acidum folicum nemam, zkusim vyhledat a uvidim....pujdu kamkoli...hrozne je, ze jeden doktor nepomuze, jdete k jinému a ten rekne, ze nemůžete tak prechazet od doktora k doktorovi, a co mam asi delat...bych ctela videt je na nasem miste....

2.7.2014Petra

Také by me zajimaly ty výsledky, zatím tady moc ohlasu nevidim, projizdela jsem i google.com a zjišťovala ohlasy, nekde pisi, ze je to tahani penez, tak ja nevim, ta cena je vysoka, clovek by to nejak udelal, ale kdyby to pomohlo...prosim, můžete nam někdo napsat vase výsledky? Methionin beru také, acidum folicum nemam, zkusim vyhledat a uvidim....pujdu kamkoli...hrozne je, ze jeden doktor nepomuze, jdete k jinému a ten rekne, ze nemůžete tak prechazet od doktora k doktorovi, a co mam asi delat...bych ctela videt je na nasem miste....

2.7.2014Petra

Také by me zajimaly ty výsledky, zatím tady moc ohlasu nevidim, projizdela jsem i google.com a zjišťovala ohlasy, nekde pisi, ze je to tahani penez, tak ja nevim, ta cena je vysoka, clovek by to nejak udelal, ale kdyby to pomohlo...prosim, můžete nam někdo napsat vase výsledky? Methionin beru také, acidum folicum nemam, zkusim vyhledat a uvidim....pujdu kamkoli...hrozne je, ze jeden doktor nepomuze, jdete k jinému a ten rekne, ze nemůžete tak prechazet od doktora k doktorovi, a co mam asi delat...bych ctela videt je na nasem miste....

2.7.2014Jituš

Peťulo, to je fakt problém, když není problém nikde v těle, ale přesto vypadnou. Já si včera oholila hlavu strojkem a byla jsem překvapená, že jsem se i sama sobě "líbila". A pleše nikde, jen rostou nové. Ale v jaké kvalitě, to poznám za čas.A není jich zatím tolik, co jsem měla. Vitamíny neberu všechny najednou, prostě jak se vzpomenu. Stále dokola opary, koutky, záděry. Teď zase OK, Co se ceny za mezoterapii týče já platím v Chrudimi 450,- za jednu dávku (5-6 ampulek cca 40 vpichů) Také záleží, co vše ta ampulka obsahuje. Některé injekce jsou s kmenovými buňkamai a to chápu, že je to kolem 2 tis. Nevím, opravdu nevím, proč jsou ceny tak rozdílné. Pro mě je teď důležité, že nemám lysá mista, ale jak bude dál.... Můj názor je ten, že ne všichni máme stejný spouštěč alopecie. Takže postupně vyzkoušt vše. Ne najednou. Mě pomohla psychosom, medicína. Tak nějak vnitřně, jestli chápete. Pak se na to vše budete dívat odjinud. Po dvou měsících změním vitamíny a uvidí se. Taky překyselenost a kvasinkovost našich těl nebude to pravé pro vlasy. každopádně vám všem přeji příjemný boj s vlásky. Hezký den

3.7.2014Petra

Dobry den,dekuji za podporu, k oholeni hlavy snad nedojde, to je nocni mura. Zrovna neska se mi zdalo, ze mi vypadl chomac vlasu. Pak se cely den zkoumu. Mozna to muze byt psychického razu,myslim stres, i když si ti nepripoustim, tak moje telo to muze vnimat jinak, každý mi říká, ze v me situaci (pritel v zahranici uz pet let vztah na dalku a ruzne komplikace)by byl uz davno plesaty, snazim se ted uklidňovat, rikat si, ze je vse dobry, ze vlasy padaji a ze je to ocista tela a ze to bude dobry, cekam na výsledky krve, které budou pristi tyden. Do Prahy bych jela, ale kam, navíc když jsem la tady ke druhé kozni, tak mi rekla, ze to tak nejde chodit k vice doktorum, ze mi to pak pojistovna nezaplat, nemam moc penez, ale v tu chvili byc je kopla nekam, zaplatim si to sama, jen mi prece musí zjistit, co mi je. Nasla jsem si v Praze tricholozku, jenze na netu není na ni téměř zadny odkaz a navíc mi po telefonu rekla, ze at se nebojim, ze po ceste k ni je rada bankomatu,takze to mi jako chtěla prodat sampony za 5000? Tak jsem to odrekla, pujdu jest pristi tyden k jednomu doktorovi, ketry se tim zabyva a pak mam také sezeni s pani vedmou, tak uvidíme. At uz mi opravdu něco najdou a ja aspoň vim, z ceho to je.Ta tricholozka mi rekla, ze pokud budu brat ty leky na stitnou zlazu, tak se mi o nikdy nespravi, ale ja jsem je před rokem nebrala a vlay zacaly padat a navíc mi prislo, ze jak jsem si na chvili snížila davku, ze to zalo tim, tak o je opravdu zacarovany kruh. Asi budu muslimka, ty nosi satky a nikdo nic nepozna. Ještě se tam tak ale odstehovat...

3.7.2014Kristýna

Ahoj všem, na vlasovou mezoterapii kmenovými buňkami na Vinohrady (1700 za aplikaci) chodím od prosince, mám jich za sebou deset, kdo říká, že to nebolí, tak nevím, asi má štěstí, mně tam většinou tečou slzy. Chodila jsem k doktorce Michaelidou ted k doktorce Maršákové. Efekt nula, ale chodím dál, je možné, že by to bez toho bylo ještě horší. Jinak je mi 27 a na vršku hlavy skoro nic, kdo říká, že mladým se to zlepší apod. tak to nevím teda.. Řeším problémy s vlasy cca 8 let,občas lepší pak horší, víc se tomu věnuji poslední dva roky a nejhorší co to kdy bylo. Jinak jsem samozřejmě v podstatě zdravá, byla jsem na všech existujících vyšetřeních a brala snad všechno. Mám autoimunitní zánět štítné žlázy, denně euthyrox 50, cysty na vaječnících na to beru antikoncepci Jeanine a gynex, na vlasy methionin, neocapil, ducray neoptide, aktuálně jsem dostala alpikort f, čaje na stres, injekce B12 atd atd.. je to začarovaný kruh a 24hodin denně mám na mysli jen vlasy, asi to bude ta psychika a hormony, ale akutálně nepomáhá nic...

3.7.2014Míla

Ahoj Kristýnko, u paní dr. Maršákové jsem taky byla. Tenkrát mi doporučila právě mezoterapii. Já jinak celkem zdravá, nic mi nenašli. Jen jsem dost citlivá, takže se často stresuji, a to tak že cítím jak mám citlivou pokožku na hlavě, od stresu mě bolí i čelistní klouby. Jediný s čím mám problém tak s klouby. Mě říkala dr. Maršáková, že je to super, a že se domnívá, že by mi mohlo stačit tak 3-4x. Tak nevím. A kolik ti s té jedné dávky za těch 1700,--Kč udělá cca vpichů na hlavě a jak dlouho to trvá? Já i řeším jak bych to zvládla časově při práci, abych v práci nemusela nic říkat. Nevíš od kolika do kolika hodin tam jsou?

4.7.2014Kristýna

Mílo, já jsem také strasně citlivá, všechno si beru, brečím, stresuji se vším a to jsem asi poslední člověk, který by se něčím stresovat mohl, ale hlavě moc poručit nedokážu.. Jinak k doktorce předtím jsem chodila na mezoterapii jak ráno, přes oběd i v 5 odpoledne a o víkendu..u tehle pujdu po druhé kolem oběda,v práci bud rikam ze jdu k doktorovi nebo misto obeda no, my to ale mame hodne volné a je to jedno... Vpichu udela hodne nedokazu rict mne to prijde tak 50 a víc a trva to tak 20,30,40 minut podle toho jestli potrebujes pauzy nebo ne, jestli se predtim jeste bavite atd... mne to cely vzdycky zabere i s cestou tak hodinu a pul.. Myslím že ale celé to oddělení je tam tak do16hodin.

5.7.2014Tara

Ahoj dámy, otázku padání vlasů řeším už rok. Prošla jsem snad už vším a nic, jen to padá a snad ani nedorůstá. Dotáhla jsem to tak daleko, že jsem si hlavu vzala strojkem a nějak jsem si na to zvykla,není to taková hrůza. Ostatně dnes člověk může nosit na hlavě, co che, ne? Na mezoterapii chodím k MUDr. do Olomouce a platím 1500 Kč. Je to asi 50 vpichů a trvá to tak asi 15 min. Již jsem byla na 4 aplikacích a zatím nevidím nějak výsledky, ale s vlasy je to asi běh na delší trať. Je mi líto, kdo si tímto procházíte a přeji Vám moc sil a pevných nervů.

7.7.2014Petra

Mila Taro,kam do Olomouce chodis? Jsem kousek od Olom.tak se ptam,kdybych to musela resit mezoterapii. Ja jdu jeste tento tyden k dokt. Nasswettroyi,,kt.mi odebere vzorek vlasu a udela rozbor,je to asi ta nejlevnejsi trichol.kt tady pobliz me je,z krve nic nezjistili,tak uvidim,co tato varianta. Porad sleduju lidi kolem sebe,kazdy ma tolik vlasu, taky se casto stresuju,i kdyz si to nepripoustim,snazim se ted uklidnit. Kamaradka mi poradila v drogerii bylin.elixir,stoji asi 50 kc,jdeji maminka pry meka rychle podrosty,tak to zkusim,ale pokud mam nejakou zavadu uvnitr tela,tak mi patlat na vlasy asi nic nepomuze,penize jen litaji a clovek nevi,co driv.Tak bojujme.

7.7.2014Tara

Petro, já s tím bojuji již rok. Začalo to ze dne na den. Veškeré krevní rozbory mám udělány, ale myslím, že to budou nejspíš hormony, jelikož opravdu nic nezabírá, tudíž si též myslím, že plácat něco na hlavu nemá smysl. A tak mě uklidňuje, že to třeba zlepší těhotenství. Jezdím do FN Olomouc, dělá to přímo lékařka, která se věnuje této problematice. A na trichogramu jsem u ní též byla a podotýkám, že jsem platila jen 30 Kč za poplatek.Nafotili to, vyhodnotili to a vše v pořádku. Myslím procenta vlasů v těch růstových fázích. Je to prostě na hlavu a asi s tím nic nenadělám. Jen mě štve, že se něco v těle rozbilo a nikdo neví, co.

7.7.2014Valerie

Moc vás všechny zdravím, mám naprosto stejný problém a chtěla bych se zeptat, jak často chodíte na mezoterapii, myslím v jakých časových odstupech. Já mám možnost na ni chodit tady u nás (nejsem z Prahy), ale jen jednou za měsíc. Nejsem si jistá, jestli to pomůže a taky nevím, co by mi píchali v Praze a co tady. Nevím, co je trichogram, ale trochu mě zklamalo, že mi na Vinohradech ani nevzali krev ani nezkoumali vlasy, jen se na mě podívali a řekli methionin, neocapil a mezoterapie. Zklamalo mě taky, že tu píše jedna z vás, že jí mezoterapie ani nepomohla.

7.7.2014Valerie

Moc vás všechny zdravím, mám naprosto stejný problém a chtěla bych se zeptat, jak často chodíte na mezoterapii, myslím v jakých časových odstupech. Já mám možnost na ni chodit tady u nás (nejsem z Prahy), ale jen jednou za měsíc. Nejsem si jistá, jestli to pomůže a taky nevím, co by mi píchali v Praze a co tady. Nevím, co je trichogram, ale trochu mě zklamalo, že mi na Vinohradech ani nevzali krev ani nezkoumali vlasy, jen se na mě podívali a řekli methionin, neocapil a mezoterapie. Zklamalo mě taky, že tu píše jedna z vás, že jí mezoterapie ani nepomohla.

8.7.2014Tara

Valerie, první dvě mezoterapie byly po 2 týdnech a pak opravdu po měsíci se chodí. MUDr. mi ale řekla, že nemám čekat zázraky, že je to spíš taková podpora, když se vlasy chytnou, ale třeba pokud je to hormonální, nejspíš to moc nepomůže. Ale to je tak se vším, neocapil, methionin...Ohledně těch odběrů krve, chodím v Praze k MUDr.Klubalovi, je to kožní, alergolog, imunolog a bral mi 12 zkumavek, dělá komplexní rozbory. Takže jsem prokleplá doufám pořádně. Hezký den.

8.7.2014Petra

Dobry den vsem,vcera jsem mela sezeni s ''vedmou'',poprve v zivote, prot.vysledky krve atd.mam v poradku. Hned,jak me videla,vedela jasne,kde muj problem s vlasy je.Muj zivot,tedy vztah. Rekla mi plno veci,kt.nemuze jen tak zjistit, mym problemem je to,ze jsem nespokojena,zavisla na partnerovi,tlacim ho k necemu,sama si neverim,sama se mucim a pokud neprestanu,vlasy padat budou.A ma pravdu. Musim pry dat lidem kolem sebe svobodu a nemit fantazijni pqedstavy atd.Nemocna pry nejsem,kolegyni rekla,ze ma neco v krvi,dlouho ji na to neprisli,pak az v Brne. Musim se zmenit a ja to vim,pak zacnou rust i vlasy. A to,ze mi vlasy padaji treba hned po tydnu,co zaziju stres,je u me jasne,prot.jsem citliva. Tak musim jit do sebe,nemyslet a zit a neptat se proc tam ta je vdana a ja jeste ne,proc a nac.Mozna mate nektera take takove potize,i kdyz si to nepripoustite.Pokud byste meli zajem o kontakt,napiste mi tady vas mail a ja vam ho poslu. Ta pani s vami muze mluvit i po tel.Nemusite se s ni setkat.Dnes jeste jedu na trichologii,tak uvidim,ale verim ve zmenu sebe same.

11.7.2014Jituš

Děvčata, je to opravdu smutné. Nemocné nejsme a přeci trpíme. Já takové hodné stvoření :-) a trpím za chtíče druhého. Stres je nebezpečný. Ale pozitivní je, že jsem včera byla na druhé dávce mezoterapie a paní doktorka si na mě pořádně posvítila. říkala, že se mi klubou další a další vlasy a že nemám nosit paruku. Oholená hlava s miniježečkem mi prý sluší. Ale stále stříhat, dokud nebudu mít dostatečně zhuštěný porost. Tak jen věřím, jím vitamíny a dýňový olej a těším se další dávku jehliček. Vůbec mě to nebolí, prý jsem asi jediná. Držím vám všem pěsti.

24.7.2014Monika

mohu se zeptat, jak se dělají ty česnekové zábaly? Děkuji za odpověď Monika

25.7.2014Petra

Moniko,par strouzku cesneku,treba 4,zloutek,olej(mela jsem i ricinovy),a med,kolik vseho poznas sama,at je to kase a at to neni ridke,pak to steka.Das to na vlasy,ja to potiram takovym potiratkem na maso,jde to lepe,pak zabalim do igelitu a za hodinu umyju,ma se to umyvat dets.samponem a dat jeste zloutek a cele umyt kopriv.odvarem,to uz ted nedelam.Jen ten cesnek.Take jsem mela cesnek.olej,ale u nas jsem zadny kvalitni nenasla,pritel mi ho dovezl z Turecka a to je sila. Ja to davam 2 krat tydne,jim methionin,revalid,horcik,zelezo,b komplex,zinek atd.Ted cekam na vysledky trichologie,kde mi presne zjisti,co mi chybi.Pan doktor byl nejlepsi a dve hodiny se mi venoval.Zakazala jsem si na to padani myslet,odpocivam,tak uvidime,je to fakt tezke s temi vlasy.

31.7.2014Petra

Dneska jsem se sla ostrihat, uz jsem ty dlouhe nijakee vlasy nesnesla, uz při myti mi kadernice rekla, vam to teda pad, no jo, ostrihala to aspoň o 15 cm i vic, ale při pohledu na mou předlohovou fotku mi rovnou rekla, ale sestrihat to doufam nehcete. Nektere zeny travi u kadeřníka hodiny, ja odesla po 15 minutach. Sice me to rozhodilo, ze mi ase někdo řekl, ze mi to teda pada, ja jsem mesic zila v domneni, ze méně, ale tak s účesem jsem spokojena. Takove to mikádo, uvidíme co dal. A jak vy jste na tom? Je to lepsi? Bojujme....

1.8.2014Jituš

Petro, nezoufej, pokud máš ještě vlasy na mikádo, tak tleskám :-) Já se brala strojkem a napočítala cca 200 zbylých vlasů. Žádná hitparáda, nechci tě strašit, to ne. Ale jak vypadaly všechny, tak teď asi moc nepadají.

14.8.2014Petra

Dobry den,chtela bych se s Vami podelit s vysledky trichologie,jeste jsem nemluvila s dokt.osobne,jelikoz jsem mimo CR,jen mi je poslal mailem,je tam plno vysledku a vlastne nic nemam v poradku,ale casto se tam opakuje stres.To jsem cekala.A ted jsem ve stresu jeste vic.Vim,z ceho mam stres,jen jsem si to nechtela pripustit,ale kdyz Vam nekdo notoricky lze a vy si myslite,ze je to pravda,po 5 letech uz je toho moc.Musim sebrat sily a tu osobu vyskrtnout ze zivota.Jen nevim jak.Ale musim si zachranit aspon ten zbytek vlasu.Pokud jste na trichologii nebyly,muzu vam napsat kontakt na pana dokt.Neni to zadny loudil penez a opravdu poradi.Uz at jsem tam a pomuze mi.Jenze to nejdulezitejsi musim udelat ja...

15.8.2014tereza

Dobrý den, včera jsem absolvovala první mezoterapii na FNKV a jsem z toho vcelku zděšená, dost to bolí, necítím se vůbec dobře a mám teplotu 37,6... nevím, zda je to normální, paní doktorka ale o ničem takovém nemluvila...máte někdo, prosím, taky takovou zkušenost? nebo myslíte, že to není v pořádku...

15.8.2014...

Normální to rozhodně není, obraťte se na ošetřujícího lékaře nebo alespoň na někoho z pracoviště, kde jste byla ošetřena.

18.8.2014Libuna

Prosím, děvčata, mohly byste některá napsat, jestli Vám někomu mezoterapie pomohla? Jestli přestaly aspoň padat, nebo jestli někomu zhoustly? Moc děkuju.

18.8.2014Jituš

Maslím, že každý má práh bolestivosti někde jinde. Mně těch 50 injekcí vůbec nevadilo, pak tam byla ale jeden pán a ten tam hodinu seděl a ledoval si hlavu.... Takže zvýšenou teplotu bych i pochopila. Libuno, vypaly mi všechny vlasy, komplet, ale měla jsem to stresové, určitě mi mezoterapie pomohla, vlasy nepadají a houstnou. Mám bezva jeřeška.Jen to prvotní kolečko - spíš kolo - ne a ne zarůst. Hlavu vzhůru, jezdté dýňový olej, česnek a bude dobře.

18.8.2014Petra

Jitus,tobe taky padaji stresem?Jak dlouho jsi byla ve stresu a co ti pomaha,prosim? Cesnek jim i na vlasy davam.Kamaradka byla na vystave The Bodies a rikala,ze tam bylo vsude napsane,ze vetsinu nemoci zpusobuje stres.Ja jsem ve stresu strasne.Jak se toho zbavit,po temer dvou mesicich zadna zmena,hlavne vepredu a na temeni mi vlasy ridnou. Tentokrat se jaksi nejevi zlepseni. Nevim nevim...Musim nejak zatocit s tim stresem.A kam chodis na mezoterapii a to pomaha,i kdyz ti padaji vlasy stresem? Jak dlouho na to chodis a co za latku ti tam davaji? Diky.

18.8.2014Jituš

Peti, první padání vlasů stresem bylo v předškolním věku, kdy mě propustili z nemocnice po rozehnaném slepáku. Mamka říkala, že po pohlazení mojí hlavinky jim zůstávaly trsy vlasů v rukou... Kupodivu v 16 letech, kdy mi zemřel taťka nic, ani chloupek. o Vánocích v partnerství, kdy jsem to nečekala ani za mák... Sevřený žaludek, nebyla jsem schopna 3 týdny pozřít ani sousto, 12 kg ihned dole. Křivdy za lži a beznaděj, to jsem cítila. Byla jsem jen o ječmeni s chlorelou. Už nikdy! No a když jsem si myslela, že jsem fakt v poho, tak najednou vlasy a to krutě. První 2 měsíce (březen, duben) se to dalo maskovat. Pak mi najednou začaly padat vlasy nahoře na temeni a bylo po legraci. Květen červen skoro holo a vlasy ne a ne se probudit. Paruka, oholení hlavy, byla jsem v pr.... Vlasy v týle skoro nepadaly, ale je to prd platné. Myslím, že tělo nepotřebuje vitamíny ani nic podobného. Ale dát se dokupy vnitřně. Já chodím na psychosom, medicínu a super, člověk otevře v sobě to co ani netuší, že má. Také po té poslední zkušenosti jsem přestala v lidech vidět to špatné. jsou tací jací jsou, Nic víc, nic míň. Vše se vším souvisí. Až budeš vědět jaká jsi Ty a budeš to umět ovládat, tak teprve bude v pohodě i to ostatní. Nemám stres v práci, což je výhoda. Na mezoterapii mi dávají jen vitamíny a minerály a nevím co vše v tom je. Na začátku padání jsem ani netušila, že mi vypadjí všechny vlasy. Slzy se mi koulely po tváři každý den a stejně to tak dopadlo. Jediné co bych udělala zpětně je vzít hlavu strojkem zavčasu, pořídila bych si paruku hned, aby to nebylo tak nápadné. Bez vysvětlování. Já mám krátkou, po měsíci jsem ji stejně shodila a chodila se 2mm vláskama. Postupně to houstne. Ale tam kde to vypadávalo jako poslední to i poslední dorůstá. Peti hlavu vzhůru a poper se s tím. Je to strašně těžké, strašně. Můžeš udělat něco proti Tvému stresu? Pokud ano, udělej to hned. HNED! Jde o Tebe a to je nadevše. Kdybys něco potřebovala, ozvi se mi na já Ti odepíšu z jiné adresy, jo? Ahoj

19.8.2014Petra

Jitus,vim,cim mam ten stres zpusobenej,ted jsem si umyla vlasy brecim. Vim,ze mam furt vlasy a nemam nikde ples a ze bys rekla,ze mam plno vlasu,ale ty ztraty jsou takovy,ze to je strasny,urcite tak 300 vlasu,k te plesatosti muze co nejdriv dojit.Urcite ti napisu mail. Diky za pomoc.

20.8.2014Jituš

Peti, neboj, zase bude dobře. Písni co nejdřív. Ahoj

27.8.2014Evik

Ahoj, mám dotaz pro TARU, prosím k jaké lékařce do FN OLOMOUC chodíš??? Ráda bych se také objednala. Byla jsem ve FNKV a také mne mezotarapii doporučili, ale do Prahy to mím 250 km, tak by pro mne Olomouc byla lepší. Moc díky za info.

28.8.2014Hana

Ahoj, děvčata padají mi vlasy už deset let. Podstoupila jsem různá vyšetření i kmenové buňky v injekcích do vlasů a nic. Jsem z Prahy a ani zde si lékaři nevědí rady. Nechci Vás děsit,ale pokud nepříjdou na nic lékaři tak Vám nikdo nepomůže. Mě posílali i na psychiatrii,že mám normální úbytek vlasů atd,jestli je 700 až 900 vlasů normální úbytek pak jsem asi opravdu blázen.Vyzkoušela jsem snad vše co je na trhu a nic mi nepomohlo nejúčinnější je QUINAFORT, KÚRA PŘI CHRONICKÉMU VYPADÁVÁNÍ VLASŮ,to mi opravdu pomohlo. Byla jsem i na nejdražší klinice v Praze kde mi toto poradili,a jako jediný mi řekli,že bohužel asi mi nikdo nepomůže neboť mám vše v pohodě.Já mám ještě takovou smůlu,že mi nedrží na hlavě paruky takže až vyplešatím úplně tak nevím co budu dělat.Transplantace u žen není možná nebo spíš je,ale vlasy Vám opět vypadají. Nemáme to přizpůsobeno jako chlapy.Není to z mé hlavy,ale od lékařů mi to bylo řečeno.Všem držím palce nevzdávejte to snad někdo něco vymyslí.Zdravím všechny.

29.8.2014Mili

Ahoj všem mám prosbičku o radu,kam na mezoterapie v Plzně a okolí,akorát jsem si přečetla všechny příspěvky a jsem na tom stejně po úmytí hlavy brečím a zuřím zároveň, dokonce jsem byla u tricholožky Šamanové což považuji za úplnou blbost vlas dala pod skličko řekla že je mám u Kořínku mastné dala mi 6přípravků za 4000 tisíce a nic víc,už jsem vyzkoušela snad všechno dokonce i nějaký šampon pro koně a nic,padají padají a padají mavíc mám i.Hodně špatnou kvalitu,a to už dobře dva roky regeneruji,plácám masky oleje prostě žádná změnaa když si to tu tak čtu tak bych to ráda zkusila jestli nezabere alespoň tahle metoda díky moc za rady tipy Mili

4.9.2014Libuna

Prosím Vás, děvčata, chodím na mezoterapii, ale výsledky zatím žádné, p. doktorka mi nyní doporučila aplikovat ještě k tomu Belohair 5%. Ale četla jsem, že s ním mají ženy špatné zkušenosti. Používáte taky někdo při mezoterapii ještě nějaké další vodičky? Nemáte některá zkušenosti s tím Belohairem 5%? Děkuju, budu vděčná za jakýkoliv poznatek. Jsem zoufalá.

4.9.2014Hana

Ahoj, Libuno já jsem Belohair používala a nic,chodila jsem i na mezoterapii opravdu jsem vyzkoušela vše a nic mi nezabralo,krom přípravku,který jsem už jmenovala. Zkus si vyvařit kopřivy a oplachovat vlasy po umytí. Držím palce Zdravím Hanka

6.9.2014Tara

Eviku, chodím normálně na kožní do fakultky, tam mi dělali i fototrichograf a ostatní. Vše za 30 Kč poplatek.

6.9.2014Petra

U me porad katastrofa...Nevim, o delat, porad cekam, nechapu, ze padani je nemo jako kazda jina a ze si to clovek musi hradit sam, proc nam nikdo nepomuze? A k te pani Samanove...taky jsem k ni mela jet, ale nastesti jsem se na posledni chvili odhlasila, protoze je divne, ze na ni nebylo mozne najit zadne recenze, navic mi rekla, ze hotovost nepotrebuji, bankomatu je pry kolem dost. Uplne zbytecne k ni chodit.

7.9.2014Tara

Zdravím, jak válčíte, ženy? Já už přes rok, e to děs. Vyzkoušela jsem snad všechno možné, i net Belohair 5%, po tom mi rostou snad jen chlupy. Vám opravdu nikdo nic nezjistil? Jestli se jedná o hormonální nerovnováhu, nebo něco jiného. Mě už lékařka ani na kontrolu neobjednala, nějak už ani není další možnost, co s tím dál. Tak se držte a hezký den.

7.9.2014Evik

PRO TARU Zdravím, prosím můžeš mi napsat nějaký kontakt na to kožní oddělní do FN Olomuc??? A nejlépe i jméno lékařky. A máš nějaké pozitivní výsledky s mezoterapií??? Dle ostaních příspěvků nic moc.

13.9.2014Tara

Pro Evika: Je to MUDr. Bienová FN Olomouc, stačí zavolat na kožní a objednat se tam, číslo ale pohledám a napíšu. A výsledky? A výsledky? Tak čekala jsem od toho víc, ale v podstatě je to prý to nej, co se dá pacientovi poskytnout, ale je to jak se vším, ale mně snad nepomůže nic.

23.9.2014pája

Zdravím děvčata, taky se chystám na mezoterapii, už jen pro ten pocit, abych si mohla říci, že jsem udělala vše. Je mi už hodně přes padesát, normální příznaky stárnutí zvládám celkem v pohodě "takhle to zkrátka je", ale ty padající a nerostoucí vlasy - to mě fakt deptá. A když vidím, jak kolem toho problému chodí můj razantní muž po špičkách a špitá, že to "není tak zlý", tak jasně vidím, že zlý to sakra je. Nebudu vyjmenovávat, co všechno jsem už podnikla a zaplatila. Tak teď mezoterapie, dám vědět, jak to šlo. Fakt je, že doktoři houby vědí, farmaceutický marketing je na vysoké úrovni.Přeji všem, ať vlasy rostou! Pája

9.10.2014Jana

Zdarvím, mám obdobný problém s vlasy. Už asi 4 roky mám prořídlé vlasy hlavně na temeni a u ofiny - což vypadá děsně. Byla jsem u několika lékařů včetně nemocnice královské vinohrady v Praze. Zaplatila jsem tam 500 kč za vstupní prohlídku a to mi neudělali ani žádné vyšetření - jen alpicort a nějaké vitamíny. Teď chodím ke kožní do Uherského Hradiště. Taky neví co se mnou ale má alespoň snahu. Udělala mi všechny možné testy a vše je OK, štítná žláza i hormonální rovnováha. Kvůli vlasům jsem přestala brát i antikoncepci. Teď jsem absolvovala 10 injekcí B12, tak uvidím, ale je to běh na dlouhou trať. Taky jsem byla u léčitele a pila denně čaje a nic. Je asi fakt, že to mám asi i ze stresu, mám stresovou práci a intenzivně opravujeme dům. Uvažuju že se zeptám svojí kožní doktorky na mezoterapii. Ona mi teda nabídla vlasovou transplantaci, ale to mě přijde už dost velký zásah.

9.10.2014Jana

jo a zapomněla jsem říct, že je mi teprve 27 let - což mě připadá trochu brzo nato abych byla plešatá. a co teprve po porodu, to padají vlasy nejvíc, to mě tam asi nic nezbyde

20.10.2014Daša

Prosím Vás, pomohla někomu mezoterapie tak, že by mu přestaly padat vlasy nebo narostly nové? děkuji za info

22.10.2014Klaudie

Chtěla jsem se zapojit, nevím jestli jste tu o tom již nedebatovali, příspěvků je přeci jenom hodně, ale co se týče vypadávání a péče o vlasy, tak jsem slyšela, že opravdovým a v mnoha případech utajeným vinníkem padání, může být štítná žláza, respektive potíže s ní. Možná by to stálo za přemýšlení.

22.10.2014Petra

Dobrý den, přečetla jsem si všechny příspěvky. Dnes jsem byla na první mezoterapii. Mám nějakou alopecii. Nemám sice holá místa, ale v místě ofiny mám vlasy dost prořídlé. Léčím se s tím také už dlouho, zkoušela jsem vše možné. Bojím se, že zrovna tam o vlasy přijdu úplně. je mi 26. Jsem z Karlových Varů a jezdim do okolí, jinde jsem se s touhle terapií nesetkala. Stojí mě to 800,- jedno sezení a doporučeno mi jich bylo 4 - 6. Zatím jsem si jich koupila 5:) pročítala jsem, jak to komu pomohlo. Žádné velké ohlasy tu nejsou, ale když bych to nezkusila, nevěděla bych. Každému pomůže něco jiného, jako se vším. Paní doktorka mi říkala, že muže být na pokožce jakési zjizvení (nevím, jak to vypadá), a v tomto případě nepomůže skoro nic. A já tam ty jizvy prý ještě nemám. K tomu mi bylo doporučeno Belohair 2%. to jsem ještě nezkusila. A něco o té terapii - jak jsem tu četla, počítala jsem, že to bude asi bolet. A byla jsem, bohužel, nemile překvapená. Dle mého názoru to bolí docela dost, ale jen při té aplikaci. Docela rychle to přešlo. Vydržet se to ale dá.Co jiného mi také zbývá, ještě aspoň 4x budu muset zatnout pořádně zuby. Těch vpichů mohlo být opravdu tak 30. Všechny jsem měla jen do temene hned u čela, jinde vlasy ještě mám. Sice nic extra a slabý, ale jo. Na padání vlasy jsem kdysi zkoušela super věc, takový ampule (fialový obal). Po těch mi přestaly padat vlasy. Trochu dražší záležitost, ale kdo řeší vlasy ví, že to je všechno na ně :( zkusím najít, jak se to jmenuje. Výsledky mezoterapie bych měla pozorovat snad až tak po 3 a více sezení. A chodím jednou týdně. Tak později napíšu, jak to zabírá. Přeji všem hodně zdaru a trpělivost. A ještě mám jeden dotaz...nemáte vyzkoušenej nějakej super šampon na padání vlasů?? taky jsem jich už řadu měla a nějak mě nic neoslovilo :( Možná jen od značky Sabrine nebo nějak i s tonikem. Po tom by měly rychle růst vlasy a to snad i možná funguje. Plácám si do vlasů tolika věcí, že nejde přesně poznat, co jak působí.

23.10.2014Jituš

Klaudie, štítná žláza je jeden z mála faktorů, které se podílejí na padání vlasů. Mě osobně slezly všechny vlasy po silném stresovém období. Ač jsem si to nepřipouštěla, tak stres byl. 14 dní jsem nesnědla ani sousto ničeho,vůbec ničeho. Což je další faktor, že výrazně zhubneš. Jakákoliv změna v těle, o které sotva víš. každý reagujeme jinak. Bohužel.. Na mezoterapii mě navedla známá, které pomáhá při onemocnění štítné žlázy. Vypadávají jí kolečka a vždycky se to napraví. Mezoterapie mě nebolí, je to cca 50-60 vpichů po celé hlavě. Vlasy mi narostly zpět, byla to dlouhá cesta plná útrap, vitamínů, mastiček.... Myslím, že určitě napomůže k růstu, ale jestli to byla zrovna ona, co mi pomohla... to nevím.... Hlavu vzhůru, šampon doteď používám DUCRAY Anaphase. Stojí cca 380,- ale je dobrý.

2.11.2014Jana

Ahoj,také já řeším problémy s vlasy a proto jsem šla do ´KV Centrum pro zdravé vlasy a přesně jako ostatní zaplatila 500,-kč vstupní poplatek,recept na Alpicort F,Acidum folicu methionini na celkem asi 2 měsíce v celkové částce cca 1000,-kč po 3 měsících opakovat návštěvu v Centru.Potom prý můžeme přistoupit v případě neúspěchu na mezoterapii v částce 1 700,.kč opakovaně min. 5 sezení.Pár dní po užívání těchto léků jsem se dočetla na netu nabídku na prodej laserového hřebenu LC 2000,koupila jsem si ho v ceně slevy za 999,-kč,ale mám ten problém v nabíjení,píší o zelené kontrolce po nabíjení,ale mě svítí stále červená,bud dělám něco špatně,nebo přístroj je rozbitý,domluva přez FT Trade Group s.r.o. je špatná,snad jen to,abych hřeben poslala na posouzení zpět.Poradí mi někdo,kdo tento hřeben vlastní jak na to?Dále bych vám chtěla sdělit,že jsem také minulý týden na netu objevila Centrum terapeutické kosmetologie,které provádí mezoterapii v ceně 599,-kč,byla jsem na 1 sezené,je bezbolestné jen jelikož beru k tomu léky z KV mi po aplikaci Alpicortu svědí dost nepříjemně pokožka,lékařka mi však nezakázala tyto přípravky používat,tak nevím,musím jen doufat

22.11.2014marie

Prosím, nevíte kolikrát se má na tu mezoterapii chodit? Tady v praze na vinohradech to stojí jedna aplikace 1700 Kč. Zoufalství. Po kolika aplikacích by měly být znát výsledky? Nevíte to někdo od lékaře?

24.11.2014Honza

Je to hodně, ale Vinohrady jsou nejlepší.

2.12.2014eva

AHOJ,chci se zeptat,jestli,když ty vlasy dorostou po mezoterapii vydrží?A chovají se jako vaše vlasy?

26.1.2015LolaBěží

Já nevím jak s mezoterapií, ale zkoušeli jste třeba změnit vlasovou kosmetiku? V péči o vlasy je důležité složení a když používáte konvenční šampon nebo péči, ve které je velké množství škodlivých látek, nemá to nejlepší vliv na vlasy, ale bio a rostlinné domácí šampony jsou celkem dobrá volba, za zkoušku nic nedáte :)

3.3.2015Jana

Ahoj. Ja jsem na mezoterapii choidla asi 10-krat za sebou. Musim rict, ze me to, samozrejme, poradne vystavilo, ale zachranila jsem si vlasy. Doporucuji ale chodit spise do nejake statni nemocnice, pac ja jsem to vyzkousela dvakrat u nejake soukrome dermotolozky a ona me podvedla. To jsem ale pochopila az po tom, jak jsem mezzo zkusila u prave doktorke. Mne to tedy dost bolelo, dokonce mi parkrat tekly I slzy (zalezi na tom, jaky vitaminovy koktail vam zrovna davaji; mne to doktorka menila kazdy tyden, maji 7 ruznych). Vlasy prestali adat vubec, a to mi padali jako o zavod, byla jsem z toho velice nestastna. Nemuzu rict, ze se stal nejaky zazrak, ale opravdu jsou troche hustejsi, a hlavne uz nepadaji. Ale jakmile mam nejaky stress, tak se to troche vraci, ale ne tak silne jako driv. Kazdopadne, myslim si, ze investice se vyplatila. Stalo mi to asi pres 20 tis.

14.3.2015Mili

Já mám za sebou 2x mezoterapii na Vinohradech (bylo mi jich doporučeno alespoň 5 a poté udržovací dávky 1x měsíčně) + užívám na doporučení lékařky vodičky Belohair a Alpicort F na střídačku, šampon Plantur 35 a vnitřně простейшие тату фото Zinek a Methionin. Je to 2 měsíce, co jsem s touto kompelxní léčbou začala a musím říct, že se to hodně zlepšilo. Z 300 vlasů v den mytí jich je třetina a to je co říct, padání vlasů mě trápí pořádně již 2 roky a doteď mi nic nepomohlo. Stres nemám, jsem zdravá a všechny testy vždy vyšly negativně, tedy padání vlasů bez příčiny. V Centru zdravý vlas mi byla diagnostikována androgenní alopecie, padají mi hlavně vlasy v oblasti koutů a čela. Nevím, jestli mi pomohla právě mezoterapie nebo kombinace všeho dohromady, ale jisté je, že u této léčby zůstanu, alespoň prozatím, je to jediné, co funguje. Proto radím, vyzkoušejte a uvidíte.

17.3.2015Rea

Ahoj, zrovna se chystám na svou první mezoterapii, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s mezoterapíí v Centru Terapeutické Kosmetologie na Korunovační v Praze? Mají různé akce, že to nevyjde tak draze, ale zas samozřejmě chci, aby to k něčemu bylo. Díky :)

24.3.2015Hana

Ahoj, slyšeli jste někdo o té novince co sem přivezli z Itálie? Udělají Vám vlasy a nemusíte nosit paruku něco jako má Lafita. Nemáte s tím někdo zkušenost? Já už mám za sebou skoro vše nic moc nepomáhá tak bych do toho šla a hlavně to není drahý oproti všem jiným věcem co nabízejí. Děkuji za info Hanka

25.3.2015Beatka

Ahojte. Tak pripajam sa aj ja..mam aga a dnes mam za sebou prvu mezoterapiu. Hodne som sa bala ale nic to neni...je to prirovnatelne k valcekovaniu hlavy dermarollerom. Takze bolestivost je ok, celkom znesitelne, pocas aplikacie som kecala s lekarkou co mi to vpichovala. Zaroven mi ponukli prekrvovanie pokozky tekutym dusikom a aj injekcie do zadku - biotin a este nieco...no to som zatial odmietla.chcem ist na to postupne. kedysi som bola vlasacka s vlasmi po rit..dnes zufalstvo. :) hold geny su svina! :) dufam ze mi to ale pomoze. Mate niekto podobne skusenosti, vysledky?

17.4.2015Laďka

Mili-chodím též do FNKV v pondělí jdu po osmé, při minulé návtěvě už paní Dr. objevila malé ostrůvky nových vlasů, používám 2x denně Belohair, 2x denně Methionin a obden kyselinu listovou. Je to boj :) Držím palce všem.

20.4.2015Marcela

Dobré odpolene,tak vám držím palce Laďko, zajímala by mě jedna věc, zkoušel jste někdo biosil? Nejsem si jistá jestli je vůbec k něčemu dobrý, jestli nejde pouze o placebo efekt, ty pilulky jsou podezřele mentolové. Podle mě, by to mohl být dobrý doplněk k mezoterapii. V péči o vlasy je to už stálice, ale vlastně o něm nic moc nevím. Děkuji za rady

26.4.2015Rea

Ahoj, mela bych jeste jeden dotaz. Je mozne barvit vlasy mezi mezoterapiemi? Vim, ze se pani doktorka zminila (logicky), ze v den terapie ne. Ale treba po tydnu? Diky. Sice nechci vlasy a pokozku dal zatezovat, ale ta vyblita barva uz je fakt des.

29.4.2015Mili

Rea - Bylo mi řečeno p. doktorkou, že barvení vlasů při mezoterapii nevadí :)

1.5.2015Rea

Dekuju za radu Mili :)

27.7.2015ALCA

ZDRAVIM PETRUSKU Z KARLOVYCH VARU MAM TY SAME POTIZE S VLASY JAKO VY ZADNE VITAMINY MI NECHYBI PICHALI MI B12 ALE ZACLI MI RUST CHLUPY VSADE MOZNE JEN NE TAM KDE MAJI TAKE JSEM PO B12 MELA HROZNY HLAD, VITAMINOVE INJEKCE DO HLAVYJEDNA 800KC NIC NEPOMAHA TAK TED CEKAM NA MEZOTERAPII ALE UZ NICEMU NEVERIM VYSKOUSELA JSEM VSECHNY VITAMINY CO EXISTUJI VYSLEDEK BOHUZEL ZADNY TAK VAM DRZIM PALCE AHOJKY ALENA KARLOVY VARY

3.9.2015Eurona

Strašně ráda mám péči od Clinical care Eurona by Černý. Šampon na objem vlasů mi hrozně moc pomohl. Spokojená jsem teda ještě s šamponem Nivea Volume a pak Elseve pro větší objem. Jsou to super věci, nedovedu si to bez nich představit. TOP výrobek mi ale přijde fakt šampon od Eurony. Je to dokonce ekologický a není to žádný předražený luxus. Je to prostě jen vysoce koncentrované a kvalitní. www.katalogdrogerie.cz

17.10.2015Verien

Hana Prosím,pokud Vám tato kůra(ampule) pomohly,můžete se dát odkaz?Ono je těch výrobků více a silně o koupi uvažuju.Děkuji http://www.lekarnabelgicka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=278&products_id=1173 http://www.lekarna.cz/klorane-quinafort-femme-12x5ml-quinine-shamp-200ml/recenze/ Tyto jsem našla já.

17.10.2015Verien

Také přidám svou zkušenost.....Po 2 letech velkého padání vlasů jsem si nechala udělat testy(Mudr,udělala krevní obraz a štítku),vše v pořádku,poslala mě na kožní,kde jsem dostala vodičku Belohair 2% a optala se,zda je možné si nechat otestovat vlasy.V prosinci jsem byla na trichografu,kde byla zjištěna alopecie 1.st,vlasy padaly všude,ale nejvíce v koutech.Byla mi doporučena mezoterapie,10x(dosti bolestivé vpichy...cca 50,cena 800Kč(jsou to rostlinné buňky)kmenové stojí mnohem více a účinek je prý téměř stejný.Jakou radost jsem měla,když mi po třetí aplikaci vypadl JEDEN jediný vlas při mytí.Jenže asi tak u sedmé aplikace se opět padání rozjíždělo,se strachem jsem to oznámila kožařce a ona mě ujistila,že mi dokonce z některých cibulek rostou i tři vlasy,že nemám mít strach,že budou padat pouze ty vlasy,které by i tak vypadly a jsou nějakým způsobem oslabené.V červnu jsem mezot.ukončila,lehčí o velký peníze,ale v srpnu se vše rozjelo znovu a myslím,že ještě více.....opět se mi objevuje kout,který byl krásně zarostlý,padají mi i kraťounké vlásky,bojím se i otočit hlavu,abych nehla s vlasama,protože padají jako listí na podzim.Napočítám jich u mytí mezi 600-800 ks a to je ani nečešu,zabalím do ručníku,pak opatrně jemně malinko rozklepu od sebe nad vanou a je to masakr :-(....Kdykoliv se pohnu,prostě opadávám.Ráno plný polštář,pyžamo,přes den obsypané oblečení...hrůůůza.Obvoďačka mi bude dělat opět štítnou žlázu a přidá i minerály...Používám šampon Alpecin s kofeinem(dle kožařky nejlepší šampon) a Belohair 2%.Zkusila jsem i šampon s chininem....padání ještě horší.

19.10.2015Ema Smologaninova

Jsem na tom stejně s vlasy. Na mezoterapii chodím také, ale bylo mi doporučeno masáž hlavy každý den a lopuchový olej,jak vnitřně tak i zábaly vlasů. Různé vitamíny užívám 2 x denně.

18.2.2016Irena Kučerová

Dobrý den.na vlas.mezoterapii chodim od poloviny prosince. Teď půjdu na 9.bohužel u mě nic. Mám vitaminovou i kmen.buňky. vlasy mě začaly padat po lyrice. Vysadila jsem ji vlasy nepadly ale od října je to děsné.mám diagnostikovánu tetanii a parestezi, takže žádná sláva. A mezoterapie prý nezabírá protože mám tuto nemoc. Až prý vymyslí neurolog vhodnou léčbu co bude zabírat přestanou padat. Byla jsem i na Vinohradech. Vlasy mám zdravé alopecia nemám.tak mám pokračovat v mezoterapii a začala jsem používat vitamíny a vlas.ampule pro chronicke vypadávání vlasů pro ženy od Duncay. Na mezoterapii chodim na Kladno kůra za 700.což je rozdíl oproti 1700

18.2.2016Irena Kučerová

Ještě musím připsat že jsem měla vždy vlasy strašně husté a dlouhé. Takže teď mě vždy paní doktorka uklidňuje že kdyby jsem měla řídké vlasy tak jsem už plešatà. Vlasů vyčesu denně žák 200 až 250 od rijna.takže logicky mě už prosvítá kůže. Maskuji se šátky, na paruku a oholeni hlavy je prý dost času. Při mytí vlasů si vždy pobrečim. Pravda je že dokud nemá někdo takové trápení nechápe. Za tok jsem si zvyklá na bolesti a křeče v celém těle i na to že jsou asi lékaři neschopnost ale ne na to že budu bez vlasů

18.2.2016Valérie

Irenko, cítím s vámi, taky jsem byla na Vinohradech, lékařka se na mě pouze podívala a bez jakéhokoliv vyšetření řekla - mezoterapie. Ta mi samozřejmě nepomohla, takže si teď kupuji volně prodejné doplňky stravy, které podporují růst vlasů, a nedostatky maskuji přípravkem cover hair - to se mi osvědčilo nejlépe. Mane taky není špatný, ale cover hair je lepší.

18.2.2016Irena Kučerová

Děkuji paní Valerie. Zkusim i to co píšete. Hrozné je že je vše strašně drahé a nepomůže to.ale člověk si říká co kdyby mě zrovna tohle pomohlo.co se týká mé nemoci i padání vlasů mám za sebou 3 čínské léčitele.podivný přístroj a začerveni a zakoveni. Jen to mě vyšlo na 3 tisíce oslovila i odcervila jsem se,a stejně nic.křeče bolesti a padání vlasů pořad stejné.

24.2.2016Ema

Tak pročítám příspěvky a ve směs je to vše jak přes kopirák. Také dělám co můžu, ale jenom se to zhoršuje, já mám pocit, že se mi vlasy ztrácejí, protože nepozorují nějaké výpadky. Dneska jsem se objednala na léčbu kmenovými buňkami dost s tím počítám, že to snad pomůže.

26.2.2016Ema

Valerie, prosím Vás mohla byste napsat, zda přípravek cover hair nemá vliv na vlasy myslím, zda více nepadají poté když se česají, moc si to neumím představit ani jsem to nikde neviděla. Dík za případnou odpověď.

27.2.2016Petra

Zdravím všechny, co řeší padáni vlasů dva roky po vysazení antikoncepce mi začaly padat vlasy. Byla jsem u tricholožky, kde jsem nechala hodně peněz a dozvěděla jsem se, že mám seb.dermatitidu. Koupila jsem si vodičky, ale vlasy padaly dál. Objednala jsem se na Vinohrady a od té doby chodím na mezoterapii kmenových buněk. Byla jsem už 8x a vlasy padají hlavně při mytí. Asi tak kolem 50. Jinak během dne už jen pár vlasů. Beru methionin, od Justu Nutrition Capillaire, Saw palmetto. 2x denne Neocapil, jednou denne Neoptide a 3x tydně Haircare na mokré vlasy. Do toho jsem začala cvičit hormonálni jogu. Ale stále nevidím růst nových vlasů. Jo a zapomněla jsem napsat, že mi bude 50 a jsem v menopauze. Tak doufám, že mi snad zhoustne ofina a kouty. Učím na zš a děti jsou někdy až moc upřímné. Napište po kolika mezoterapiích začnou růst vlasy. A na Vinohradech mi zjistili andr.alopecii

28.2.2016Ema

Zdravím, na mezoterapii jsem chodila cca 1 rok 1 x za měsíc, nevím kdybych nechodila jak by to vypadalo. V téhle době chodím k lékařce čínské medicíny a užívám různé preparáty na posílení jak vlasů tak i imunity. Skoro 2 roky jsem léčena BHRT. Mám diagnostikovanou androgenní alopecii.

28.2.2016Petra

Můžu se zeptat Emo, zda vám zhoustly vlasy a za jak dlouho vam začaly růst? A jak je to s udržovací kůrou mezoterapie? Doktorka mi říkala, že to je do konce života. Prý to není jak chřipka, kdy se vyléčí a je pokoj. A čínská medicina pomáhá? Nerozumím zkratce BHRT. Děkuju za informace.

29.2.2016Ema

Petro, po 2 letech intenzivní léčby vlasy mi nezhoustly, v místech kde jsem měla více prořídle tak se mi to ještě zhoršilo, ale pouze rychleji rostou ty, které jsou zdravé vzadu na hlavě. BHRT je přírodní hormonální terapie pěkně drahá. Léčbou čínské medicíny procházím teprve 3 měsíc,jedná se opět o přírodní produkty pití odvaru ze směsí a tbl. na posílení vlasů, ale i psychiky, což je dost těžké, když vlasy řídnou. Shrnutí k mé léčbě zatím bez výsledku, ale fakt se nevzdávám a teď bych chtěla najet na nízkosacharidovou dietu.

12.3.2016Ema

Zdravím, proč nikdo nepíšete zkušenosti s léčbou padání vlasů a vše co zkoušíte, myslím, že je to fajn se podělit kdo tím prochází. U mne po 4 měsících léčby čínské medicíny dochází ke zlepšení kvality vlasů. Je to fajn, vlasy nejsou tak jemné a drží po vyfoukání. Pí doktorka říkala, že se jim dostalo výživy, kterou neměly a proto nejspíš padaly, tak doufám, že snad i začnou růst.

19.3.2016Bejka

Po roku mezoterapie (12sedeni) doslo u mna k zvratu rastovych faz...z povodneho pomeru telogen 75 a anagen 25...mam teraz A75:T25. Povazujem to za uspech ale treba to udrzovat uz po cely zivot. Teraz skusam plazmaterapiu, ktora je podstatne drahsia no vraj efektnejsia. Tak uvidime po dalsom roku. Vlastne sa snazim zabranovat dalsej miniaturizacii. O zhustnuti vlasov nemoze byt zatial rec. To pochybujem

19.3.2016Ema

Chtěla bych se zeptat? nerozumím těm hodnotám (poměru)telegon 75, anagen 25, jak jste k těm hodnotám přišla, kde se to dá změřit či vyhodnotit. Dík za případnou odpověď.

20.3.2016Bejka

Hodnoty boli urcene trichogramom a udavaju percentualny pomer v rastovej (A) a vypadavajucej (T) faze. "Zdravy" clovek by mal mat cca 80% vlasov v rastovej faze...kedze to bolo naopak diagnoza znela jasne AGA. Zial na velusove vlasy mezo ocividne nezabera.

5.4.2016Petra

Tak se opět vracím na tyto stránky. Mám za sebou již 10mezoterapií kmenových buněk. Bohužel vidím jen pár malých podrostů na pravé a levé straně. Bylo mi řečeno, že musím mít trpělivost. Tu stále nemám. Chtěla bych vidět už nějaké výsledky. Beru Saw palmetto, cvičím hormonální jógu, upravila jsem životosprávu. Bohužel už mám problém i s psychikou. Myslela jsem si, že přestanou padat vlasy, ale po každém mytí to je cca 40-50 vlasu. Naučila jsem se nesahat si do vlasů přes den, jinak by to bylo ještě více vlasů. Jelikož se mi mastí hodně vlasy, musím si mýt hlavu obden. A to určitě vypadne více vlasů neź naroste. Oslovila jsem info linku celostní medicíny, ale už fakt nevím čemu věřit. Pokud má někdo zkušenosti s alopecií a mezoterapií, napište.

7.4.2016Bejka

Ahojte damy. Tento prispevok bude skor pre tie zufalejsie z nas, ochotne investovat do svojich vlasov vacsie peniaze. Neviem akou nahodou som dnes na internete nasla metodu implantacie umelych vlasov Biofibre. Vykonava sa aj v Bratislave v Jarovciach.


Закрыть ... [X]

Оригинальные выкройки одежды на любой вкус с Как сделать переустройство

Простейшие тату фото Разложение трупа - все этапы. Легендарный
Простейшие тату фото Строгая училка предложила олуху сделку
Простейшие тату фото Здесь найдется все!
Простейшие тату фото Diskuze - Mezoterapie v p i o vlasy
Простейшие тату фото Пляжное платье своими руками Домашний способ
Простейшие тату фото Безопасность для детей Жирафенок
Простейшие тату фото Водяной теплый пол своими руками: монтаж и укладка
Простейшие тату фото Дряблая кожа лица что делать и как остановить процессы